35 C
Jhang Sadar
Saturday, March 6, 2021

jhang tv

2384 POSTS0 Comments
https://jhangtv.pk/

Akhyan Naal Alawanr, Mansoor Malangi

Akhyan Naal Alawanr, Mansoor Malangi https://www.dailymotion.com/video/xya6bn_akhyan-naal-alawanr-mansoor-malangi_music

Sajna Laraiyan Naion, Mansoor Malangi

Sajna Laraiyan Naion, Mansoor Malangi https://www.dailymotion.com/video/xya6cc_sajna-laraiyan-naion-mansoor-malangi_music

Har Weelay Hanjo Meri, Mansoor Malangi

Har Weelay Hanjo Meri, Mansoor Malangi https://www.dailymotion.com/video/xya6bw_har-weelay-hanjo-meri-mansoor-malangi_music

Nimma Nimma Hans Ke, Mansoor Malangi

Nimma Nimma Hans Ke, Mansoor Malangi https://www.dailymotion.com/video/xya6c8_nimma-nimma-hans-ke-mansoor-malangi_music

Pyar Wala Rog, Mansoor Malangi

Pyar Wala Rog, Mansoor Malangi https://www.dailymotion.com/video/xya6ca_pyar-wala-rog-mansoor-malangi_music

Jaldi Na Kar, Mansoor Malangi

Jaldi Na Kar, Mansoor Malangi https://www.dailymotion.com/video/xya6c2_jaldi-na-kar-mansoor-malangi_music

Aa Jhang Jawaniye, Allah Ditta Lune Wala

Aa Jhang Jawaniye, Allah Ditta Lunewala https://www.dailymotion.com/video/xxsgpj_aa-jhang-jawaniye-allah-ditta-lune-wala_music

Punjabi Rubaiyan Fakhar Hussain Tabish of Jhang

Punjabi Rubaiyan Fakhar Hussain Tabish of Jhang FakharAbbasTabish Guldasta e Naats Kalam Punjabi Rubaiyan Fakhar Abbas Tabish HD 2018 Muhammad Azam Qadri 99 Names of...

Stay Connected

21,581FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles